בס"ד
תרומות מזון

תרומות מזון

מצוות הצדקה שקולה כנגד כל המצוות והיא שומרת ומגינה על האדם.

*100% מהתרומות מגיעות ישירות לנזקקים. לשם שמים ללא דמי תיווך.

קורא.ת יקר.ה! עמדו לרגע והתבוננו!

הזוהר הקדוש אומר (חלק א קד, א – הציטוט מתורגם):

בשעה שהקב”ה אוהב את האדם הוא משגר לו דורון ומהו הדורון? עני, כדי שיזכה ויתן לו צדקה וכו’ שכשיבוא הדין לעולם, המשחית יזהר ממנו וכו’ ויסתלק ממנו וכו’ האדם הזוכה לעשות צדקה עם בני אדם, בשעה שהדין שורה בעולם הקב”ה זוכר לו אותה צדקה שעשה וכו’ כמו שנאמר (במשלי י-ב) ‘וצדקה תציל ממות’.

ואמר החיד”א (בהגהותיו על השל”ה הק’ פרשת וירא) שהמילים ‘וצדקה תציל ממות’ הם ראשי תיבות ‘מות’, שמלבד מה שכתוב בפירוש שצדקה מצלת ממיתה משונה היא מסוגלת גם להאריך שניו ואפילו לרשע…

חברים יקרים, מי יודע אם זה הרגע שלכם…

תרמו עכשיו כדי להינצל מתאונות, פיגועים וכל הרעות המתרגשות בעולם ל”ע.

כאן יש לכם הזדמנות לתרום למשפחות תלמידי חכמים נזקקות ואף לחתום על הסכם יששכר וזבולון.

האתר שלנו נבנה על ידי אנשים אמינים שמתפרנסים יפה ב”ה. הפעילות שלנו היא 100% לשם שמים, ללא רווחים, 100% מהתרומה שלכם מגיע לנזקקים, ומעבר לכך יש כאן גם את היתרון של החזקת תלמידי חכמים.

ניתן לתרום באמצעות הקדשת הלימוד לעילוי נשמת יקיריכם, להצלחה בעסקים או באמצעות אמירת קדיש בתשלום על ידי תלמידי חכמים.

לשמחתנו, בזמננו התרבו הדרכים שניתן להעביר מזון לעניים. אם על ידי תרומת מזון לעמותה הקרובה לביתכם המחלקת מזון לנזקקים ואם על ידי תרומה לעילוי נשמת לארגונים המעבירים מזון לעניים (חלקם מקבלים תרומה בביט). הארגונים פונים לפילנתרופים ברחבי הארץ והעולם על ידי קמפיינים לגיוס כספים, או לתורמים המעוניינים לקיים מצוות מעשר כספים או המחפשים רעיונות לעילוי נשמת קרוב משפחה שנפטר, כמו כן ישנם קרנות קבועות של תורמים עשירים מרחבי העולם היהודי התורמים מזון לעניים, אבל עדיין חסרים סכומים גדולים להשלמת הפערים.

למה תרומות מזון הן כל כך חשובות וממי מגיעות רוב התרומות

וירוס הקורונה הביא לחוסר ביטחון תזונתי למשפחות רבות. סיוע בצדקה לעילוי נשמה או לכל מטרה אחרת ותרומות מזון לרעבים הוא אחד הצדקות החשובות ביותר, תכניות לסיוע במזון עבור משפחות נזקקות עוזרות למיליוני אנשים למצוא עזרה באוכל ובקניות של מוצרים חיוניים במכולת השכונתית שלהם בדרך כבוד. אבל כל אלו אינם מספיקים. ארגוני חלוקת מזון לנזקקים מסתמכים על הרצון הטוב והתמיכה שלכם.

לפי מחקרים בלתי רשמיים, למעלה מ-90% מהמזון המופץ על ידי ארגוני חלוקת מזון בארץ נתרמים על ידי הציבור – לכן תרומות המזון שלכם חיוניות לגמרי ליכולת להעניק לכל פונה, אספקה ​​מאוזנת ומזינה של מזון לנזקקים. ללא הרצון הטוב של הציבור, שאת/ה הקורא/ת חלק ממנו, ארגוני המזון שלנו היו מתקשים לפעול.

תרומות מזון
תרומות מזון שלכם חיוניות מאוד להמשך הפעילות

3 דרכים לתרום תרומת מזון

  1. ישירות לארגוני המזון הקרובים אליכם.
  2. בנקודות איסוף במרכולים ברחבי הארץ.
  3. על ידי איסוף תרומת מזון בקרב השכנים בבניין שלכם עבור ארגון חלוקת מזון מקומי.
תרומת מזון
תרומת מזון אפשר להעביר לארגונים הקרובים אליכם

ההשפעה של תרומת אוכל ומוצרים חיוניים לנזקקים

חובות מצטברים שנגרמו מאבטלה או מאתגרים אחרים שנגרמו על ידי מגפת הקורונה הביאו משפחות ומשקי בית רבים למצבים קשים. העליות האחרונות במחירי המזון מקשות עליהם עוד יותר על רכישת מזון בסיסי לתינוקות ולילדים שלהם.

חלק מארגוני חלוקות המזון מחלקים גם מוצרים חיוניים שאינם מזון כגון מוצרי טואלטיקה ומוצרי היגיינה, ועוזרים לאנשים ולמשפחות במשבר כלכלי לשמור על כבודם.

לצערנו, רעב הפך להיות חלק מחיי היומיום של אינספור משפחות ישראליות. תרומת מזון לתינוקות משככת את הרעב הזה מתינוקות בכל הארץ. בידכם לעזור.

אנו, בארגון שלנו, מחלקים מזון לנזקקים תלמידי חכמים שלומדים תורה בחצות, לאחר שעמלים להביא טרף לביתם במשך היום. אנו תמיד מקבלים בשבילם בברכה תרומות ומבטיחים להשתמש בהן כדי להעניק 100% מהתרומה לעניים.

אנו מסייעים גם לזוגות נזקקים, ומצילים משפחות מכניסה לחובות נוראיים. אנו עוזרים לאלמנות ויתומים שחוו ל”ע אובדן בטרם עת.

בהעברת תרומת מזון לתינוקות תוכלו לשנות את המצב ולעזור לנו לתת למשפחות עניות סיבה אחת פחות עבור התינוקות שלהם לבכות עליו.

בעזרת תרומתכם אתם מביאים הקלה לתינוק רעב שהוריו לא יכולים להרשות לעצמם לקנות לו דייסה. עם תרומות הצדקה שלכם, אנו יכולים למנוע בעיות חמורות הקשורות לתת תזונה של תינוקות וילדים, ולשפר את הסיכויים שלהם לעתיד טוב יותר. תרומת אוכל שאתם מעבירים מביאה הקלה להורים מודאגים שרק רוצים את הטוב ביותר עבור התינוקות והילדים שלהם.

תרומת אוכל
בעזרת תרומת אוכל תוכלו לשנות את המצב ולהעניק לילדים אוכל מזין

כאן באתר תוכלו להעביר תרומת מזון לתינוקות

אם יש לכם שאלות בנושא תרומות, או איך מעבירים חבילות מזון למשפחות? או שאתם רוצים לתרום לנו תרומת מזון ומוצרים חיוניים, צרו אתנו קשר או חפשו ותמצאו במנוע החיפוש ובמאמרים הרבים באתר. בתוכן הרב באתר תקבלו מידע מה אנחנו עושים, איך אנחנו פועלים וגם תוכלו לקרוא סיפורים אמתיים של משפחות שעזרנו ואנחנו עוזרים להם. באתר תמצאו תוכן רב על התוכניות שלנו, ההשפעה שלנו, החזון והערכים שלנו.

כאן באתר תוכלו להעביר לנו תרומה כספית חד פעמית או תרומה לחגים או קבועה בהוראת קבע. תוכלו גם ליצור איתנו קשר בכדי לתרום תרומת אוכל או סחורה באופן ישיר למשפחות הנזקקות. עזרו לנו להקטין את מכת הרעב שהכתה לצערנו בהרבה בתי אב בזמן האחרון.

תרמו עכשיו ותעזרו לנו להאכיל עוד ילד, עוד תינוק. התמיכה שלכם תקבע אם התינוק ילך לישון רעב הוא שהוא יקבל לפיו את המזון החיוני לו הוא זקוק. בעזרת תרומתכם אתם מאכילים תינוק נוסף, מרגיעים ילד רעב נוסף ומספקים להם עתיד טוב יותר.

תרמו עכשיו תרומות מזון או מעשר כספים לעניים ולנזקקים בהידור.

תרומת מזון לתינוקות
כאן באתר תוכלו להעביר תרומת מזון לתינוקות
למעוניינים לתרום - תרומות מזון

תרומות מזון

הקב"ה מודד מידה כנגד מידה, ומי שמרחם ועושה חסד עם הבריות, גם כלפיו ינהגו באותה מידה וירחמו עליו, וימחלו לו על עוונותיו בחסד.

צדקה והקדשת לימוד לבריאות. לעילוי נשמת יקירכם. לזיווג הגון. לפרנסה טובה. להצלחה בכל. בנוסף 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

מאמרים וסוגי גמילות חסדים

© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
בס"ד
למעוניינים לתרום דרכינו ישירות לנזקקים ותלמידי חכמים- תרומות מזון

צדקה+הקדשת לימוד תרומות מזון. 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?