בס"ד
תרומה לחיידר

תרומה לחיידר

מצוות הצדקה שקולה כנגד כל המצוות והיא שומרת ומגינה על האדם.

*100% מהתרומות מגיעות ישירות לנזקקים. לשם שמים ללא דמי תיווך.

החיידר שלנו הוקם לפני שנים רבות והוא מחנך וחינך ילדים רבים לתורה ויראת שמים. בחיידר שלנו אנו נותנים תשומת לב לכל ילד וילד באשר הוא בכדי שהוא יוכל להשתמש בכלים שנתן לו הבורא ולפרוח בעזרת ה’. החיידר שלנו משרת את כלל ילדי האזור ומקפיד על חינוך מתוך נועם והחדרת מידות טובות במהלך שהותם בחיידר ואף מחוצה לו ללא שום בקשה או חיוב לתרומה לחיידר.

בוגרי התלמוד תורה שלנו מגיעים לישיבות עם כלים נכונים וטובים הן בלימוד התורה והן להמשך החיים בכלל. האווירה של התלמוד תורה היא אווירה רגועה ושלווה עם ייחודיות מיוחדת שיש רק אצלנו. במסגרת פעילות החיידר אנו דואגים גם לרווחתם ובריאותם הנפשית של ילדי החיידר שיחיו. את החיידר הקמנו לפני שנים רבות והוא קנה לו מוניטין.

בזכות תרומה לחיידר שלכם החיידר ימשיך לפעול

החיידר שלנו כאמור הוא חיידר ייחודי המשרת את כל סוגי הילדים והוריהם מהשנתון של גיל חלאקה ועד לשנתון של גיל בר מצווה והוא נועד להחדיר תורה ויראת שמים בתלמידים במהלך תקופת לימודם בחיידר בכדי שיישאר גם למשך כל החיים. אנו מאמינים שעיקר היום הולך אחרי ההתחלה ואחרי הרושם הראשוני של אותו יום ולכן מדי בוקר מקבלים המלמדים את הילדים בשמחה ובטוב לבב וכל זאת בכדי להנעים להם את התורה ולימודה.

ובדרך המסורה מדור לדור אנו מחזקים את הילדים, מדרבנים ומעודדים אותם ומחממים את ליבם לאביהם שבשמים. ואכן התלמידים מחזירים למלמדים אהבה ושמחה וחיוך רחב על פניהם. כמו כן, אנו חוגגים לילדים הקטנים מסיבת חומש וכן חלאקה וימי הולדת בכדי לפאר ולרומם אותם.

גם לילדים יש קשיים ולכן כשאנו רואים שילד נמצא בקושי מסוים, נפשי או רוחני וכדומה, אנו משתדלים לתת לו מענה, הן של צוות החיידר והן מענה מקצועי בשיתוף פעולה עם ההורים שיחיו שגם הם כמובן רוצים לתת לילדיהם את הטוב ביותר. אנו משתדלים תמיד לרומם את מצב רוחם של הילדים עם פרסי עידוד ועוד.

אנו עומדים כרגע בעיקר בזכות תרומות לחיידר. הוא מתוקצב רק חלקית מהמדינה ועל כן אנו נשמח לקבל תרומות שהילדים יזכירו לעילוי נשמת או שהילדים יתפללו לזכותכם ולהצלחתכם. החיידר שלנו פעיל כמעט כל ימות השנה והוא ממש זקוק לתרומותיכם. לפרטים נוספים על התלמוד תורה או בכלל על התרומות שלכם צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

תרומה לחיידר
תרומה לחיידר

הזדמנות פז לתרום כעת תרומות לחיידר

החיידר שלנו הוא חיידר הנוהג בדרך ישראל סבא כפי מנהגי הציבור החרדי ובראשות גדולי התורה שליט”א. אנו עומדים בזכות התרומות שלכם. בין מתרומות של אנשים יחידים ובין מתרומות של גופים עסקיים שתורמים גם כך למטרות צדקה וכדו’. אנו מקפידים על ניהול תקין ואין כל חשש שתרומה שלכם לא תגיע ליעדה.

החיידר שלנו עומד בזכות התרומות לחיידר שאתם נותנים. של אנשים כמוכם שביקרו כאן באתר ובטוב ליבם החליטו לתרום לילדי תשב”ר שלא טעמו טעם חטא והעולם עומד בזכותם. אם אתם מעוניינים לתרום אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל כל מידע שתרצו בכדי לוודא שהתרומה שלכם מגיעה ליעדה. הן לגבי מסמכים והן מבחינת בעלי התפקידים והנתונים הכספיים ומבחינה הלכתית כמובן שניתן לתרום ממעשר כספים. על כל שאלה ובירור אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

החיידר שלנו הוא כאמור מרכז רוחני להחדרת תורה ויראת שמים בקרב ילדי התלמוד תורה. ובעזרת ה’ אנו רוצים מאוד להרחיב את פעילות התלמוד תורה, בכדי להרחיב את ידיעת התורה ולימודה, הן בין התלמידים שלומדים אצלנו כרגע והן בין תלמידים שלא זכו לשבת באוהלה של תורה או שהוריהם עדיין לא הגיעו למסקנה שזוהי הדרך הטובה והנכונה ביותר.

אנו מחדירים בילדים הטהורים הן את ערך לימוד התורה והן את ערכי המידות הטובות. אם אתם מעוניינים לתרום בקלות ובמהירות אתם יכולים לעשות זאת כאן אצלנו באתר בתרומה בטוחה וללא חשש. אם תרצו תוכלו גם שמות של תורמים שניתן לברר אצלם עלינו.

לסיכום – אל תחמיצו הזדמנות יקרת ערך לתרום תרומה לחיידר של תינוקות של בית רבן.

האתר הזה הוקם ומתוחזק בהתנדבות על מנת לתווך בין אנשים כמונו, הטרודים בחיי היומיום לבין תלמידי חכמים וצדיקים הנותנים שירותים רוחניים לנפש. כגון במאמר הנוכחי – תרומה לחיידר וכן אמירת קדיש בתשלום על ידי יהודים צדיקים וחשובים או הסכם יששכר וזבולון עם תלמידי חכמים העמלים בתורה יום ולילה ועוד. וכל זאת לשם שמים ללא קבלת תמורה.

צרו עכשיו קשר ותמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

תרומות לחיידר
תרומות לחיידר
למעוניינים לתרום - תרומה לחיידר

תרומה לחיידר

הקב"ה מודד מידה כנגד מידה, ומי שמרחם ועושה חסד עם הבריות, גם כלפיו ינהגו באותה מידה וירחמו עליו, וימחלו לו על עוונותיו בחסד.

צדקה והקדשת לימוד לבריאות. לעילוי נשמת יקירכם. לזיווג הגון. לפרנסה טובה. להצלחה בכל. בנוסף 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

מאמרים וסוגי גמילות חסדים

© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
בס"ד
למעוניינים לתרום דרכינו ישירות לנזקקים ותלמידי חכמים- תרומה לחיידר

צדקה+הקדשת לימוד תרומה לחיידר. 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?