בס"ד
תרומה בביט

תרומה בביט

מצוות הצדקה שקולה כנגד כל המצוות והיא שומרת ומגינה על האדם.

*100% מהתרומות מגיעות ישירות לנזקקים. לשם שמים ללא דמי תיווך.

קורא.ת יקר.ה! עצרו לדקה והתבוננו! כאן יש לכם את ההזדמנות לתרום למשפחות תלמידי חכמים נזקקות.

האתר שלנו מתוחזק על ידי אנשים מהימנים שמתפרנסים יפה ב”ה. הפעילות שלנו היא 100% לשם שמים, ללא רווחים, 100% מהתרומה שלכם מגיעה לנזקקים, ומעבר לכך יש כאן גם את היתרון של החזקת תלמידי חכמים.

הזוהר הקדוש אומר (חלק א קד, א – הציטוט מתורגם):

בשעה שהקב”ה אוהב את האדם הוא משגר לו דורון ומהו הדורון? עני, כדי שיזכה ויתן לו צדקה וכו’ שכשיבוא הדין לעולם, המשחית יזהר ממנו וכו’ ויסתלק ממנו וכו’ האדם הזוכה לעשות צדקה עם בני אדם, בשעה שהדין שורה בעולם הקב”ה זוכר לו אותה צדקה שעשה וכו’ כמו שנאמר (במשלי י-ב) ‘וצדקה תציל ממות’.

ואמר החיד”א (בהגהותיו על השל”ה הק’ פרשת וירא) שהמילים ‘וצדקה תציל ממות’ הם ראשי תיבות ‘מות’, שמלבד מה שכתוב בפירוש שצדקה מצלת ממיתה משונה היא מסוגלת גם להאריך שניו ואפילו לרשע…

חברים יקרים, מי יודע אם זה הרגע שלכם…

תרמו עכשיו כדי להינצל מתאונות, פיגועים וכל הרעות המתרגשות בעולם ל”ע.

כאן תמצאו:

 

בזמננו לתת תרומה או להזמין אמירת קדיש בתשלום הפך להיות פעולה מאוד קלה. לא צריך אפילו להעביר כרטיס אשראי, פשוט נכנסים לאפליקציית ביט ומעבירים תשלום (או פייבוקס). ודווקא זה מה שמעורר שאלות שלא היו בעבר – שאלת הקדימות, למי יש להקדים לתת, מכיוון שהכול זמין במידה שווה.

תרומה בביט, איך נחליט למי לתת?

כיום יותר ויותר נשים, אנשים, ילדים ונוער חשופים לטכנולוגיה וממילא גם לאפשרות לתרום תרומות בביט, אבל טבעו של כל אדם הוא שהוא מתקשה לחיות בהתלבטות. לכן, כל כך הרבה אנשים שואלים למי להעדיף תרומה לעילוי נשמת בביט וכן לקיום מצוות מעשר כספים ומצוות צדקה בהידור.

נשמע מוכר? האם גם אתם רוצים כעת לדעת למי לתת תרומה בביט?

תרומה בביט
יש תרומה בביט ויש תרומה לפני הביט

על 3 כללי אצבע למי שרוצה להעביר תרומות בביט – במאמר שלפניכם.

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף עם כמה שיותר יהודים לזיכוי הרבים.

  1. האם אתם מתלבטים בין תרומה לסטודנטים וכדומה לבין תרומה לחגים או לצורך תורני?

ישנם רבים שמפרישים מעשר כספים לתרומה. אך מצד אחד הם מוצפים בבקשות מצד – ארגונים לסטודנטים, ארגונים למען פעילות לילדים ונוער, ארגונים המעודדים אמנים ואמנות ועוד. ומצד שני ישנם ארגונים התומכים בלומדי תורה, במשפחות נזקקות ועוד.

אמנם הקבוצה הראשונה של מטרות התרומה חשובות גם הן מאוד, אבל לפי ההלכה בוודאי שיש להעדיף תמיכה תורנית על פני תרומות אלו והן יכולות להיחשב כתרומה לעילוי נשמת ללא כל חשש. ובאשר למשפחות נזקקות ולומדי תורה – הן קודמות לתמיכה במטרות תורניות כבניית ישיבות וכדומה.

  1. האם אתם מתלבטים בין תרומה לארגון גדול וידוע או לארגון קטן יותר, שפועל באופן צנוע יותר וממוקד בתחום אחד ויחיד ושם את כל כובד משקלו באזור אחד.

ארגון קטן שאין לו משאבים רבים ולא יוצא לקמפיינים גדולים, בדרך כלל הוא אינו יכול לתפקד ללא עזרה של תרומות מבחוץ. לעומת ארגונים גדולים שגם להם חשוב מאוד לתרום אבל הם מתפקדים ופועלים גם אם יהיו להם פחות תרומות.

ובדיוק על כך נאמר, שמצווה שלא הייתה יכולה להיעשות על ידי אדם אחד בלבד ומישהו מסייע לעושה המצווה, הרי זה נחשב כאילו המסייע עשה את המצווה כולה (זה הרי הבסיס לרעיון של הסכם יששכר וזבולון).

  1. האם לא הייתם מעדיפים לתרום לארגון שעוסק גם בזיכוי הרבים, גם בנזקקים, גם בתלמידי חכמים, גם בפעילות תורנית לילדים וגם בקירוב רחוקים ועוד.

הקלות לתרום תרומות בביט, גורמת לכך שיהיה ניתן להשיג בקלות יתר פרטי ארגונים שעוסקים בכל התחומים הנ”ל ולהעדיף תרומה להם על פני ארגון שעוסק בנושא אחד בלבד.

תרומות בביט
תרומות בביט. יותר קל מכל אפשרות אחרות,

לסיכומו של דבר למי כדאי להעביר תרומה דרך ביט

כיום יותר ויותר נשים, אנשים, ילדים ונוער חשופים לאפשרות לתרום תרומה דרך ביט והרבה אנשים שואלים למי להעדיף לתת תרומה דרך ביט.

כדי למנוע בלבול קראו בעיון את המאמר, כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, אמנם כל צדקה לעילוי נשמה היא חשובה, אך צריך להעדיף תרומה למשפחות נזקקות שאין להם מה לאכול, לאחר מכן לתלמידי חכמים או לפעילות תורנית כזאת ואחרת, ולבסוף לשאר מטרות. כמו כן כשתורמים לארגון קטן שאינו מפרסם הרבה, המצווה נחשבת לתורם כאילו הוא עשה את כל המצווה, כמו כן, ישנה תרומת צדקה מובחרת ביותר והיא תרומה לארגון שעוסק בכל התחומים – גם בזיכוי הרבים, גם בנזקקים, גם בתלמידי חכמים, גם בפעילות תורנית לילדים וגם בקירוב רחוקים ועוד.

תרומה דרך ביט
תרומה דרך ביט מעבירים קודם למטרה תורנית

לאחר שהסברנו למי לתת תרומה בביט – עכשיו תורכם

עד עכשיו הצגנו בפניכם 3 כללי אצבע למי צריך להעדיף תרומה בביט. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? איזו כלל הייתם מוסיפים מעבר ל-3 הכללים שהצגנו במאמר? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהתקדם.

הצעד הבא שלכם לתרומה מהודרת לארגון שעוסק בתמיכה והפצת תורה, פעילות לילדים, קירוב רחוקים ועוד היא לתרום לארגון אור הרשב”י (המקורי). אפשר גם לתת תרומה בביט – תרומה מאובטחת ללא חשש.

ארגון אור הרשב”י (המקורי) הוקם כבר לפני כ-30 שנה ומאז ועד היום לא הפסיק לפעול ולהדליק את האור של הרשב”י זיע”א באזורים חילוניים מובהקים.

רוצים לזכות אנשים נוספים במצוות צדקה ביהדות? שתפו את המאמר עם חברים.

לתת תרומה בביט
כאן תוכלו לתת תרומה בביט בקלות ובמהירות
למעוניינים לתרום - תרומה בביט

תרומה בביט

הקב"ה מודד מידה כנגד מידה, ומי שמרחם ועושה חסד עם הבריות, גם כלפיו ינהגו באותה מידה וירחמו עליו, וימחלו לו על עוונותיו בחסד.

צדקה והקדשת לימוד לבריאות. לעילוי נשמת יקירכם. לזיווג הגון. לפרנסה טובה. להצלחה בכל. בנוסף 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

מאמרים וסוגי גמילות חסדים

© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
בס"ד
למעוניינים לתרום דרכינו ישירות לנזקקים ותלמידי חכמים- תרומה בביט

צדקה+הקדשת לימוד תרומה בביט. 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?