בס"ד
תרומה כספית

תרומה כספית

מצוות הצדקה שקולה כנגד כל המצוות והיא שומרת ומגינה על האדם.

*100% מהתרומות מגיעות ישירות לנזקקים. לשם שמים ללא דמי תיווך.

קורא.ת נכבד.ה! הפסיקו לרגע והתבוננו! כאן יש לכם הזדמנות לתרום למשפחות תלמידי חכמים נזקקות.

הזוהר הקדוש אומר (חלק א קד, א – הציטוט מתורגם):

בשעה שהקב”ה אוהב את האדם הוא משגר לו מתנה ומהי המתנה? עני, כדי שיזכה ויתן לו צדקה וכו’ שכשיבוא הדין לעולם, המשחית יזהר ממנו וכו’ ויסתלק ממנו וכו’ האדם הזוכה לעשות צדקה עם בני אדם, בשעה שהדין שורה בעולם הקב”ה זוכר לו אותה צדקה שעשה וכו’ כמו שנאמר (במשלי י-ב) ‘וצדקה תציל ממות’.

חברים יקרים, מי יודע אם עכשיו זה הרגע שלכם…

תרמו עכשיו כדי להינצל מתאונות, פיגועים וכל הרעות המתרגשות בעולם ל”ע.

האתר שלנו הוקם ומתוחזק על ידי אנשים אחראיים שמתפרנסים יפה ב”ה. הפעילות שלנו היא לשם שמים, ללא רווחים, 100% מהתרומה שלכם מגיעה לנזקקים, ומעבר לכך יש כאן גם את היתרון של החזקת תלמידי חכמים.

אפשר לנדב באמצעות הקדשת הלימוד לעילוי נשמת יקיריכם, להצלחה בעסקים או באמצעות תרומה לתלמידי חכמים לאמירת קדיש בתשלום או להסכם יששכר וזבולון.

תרומה כספית פירושה – העברה ישירה של כספים לעמותות ללא מטרות רווח, בכדי לקיים את מצוות מעשר כספים או כרעיונות לעילוי נשמת, על ידי מתן מענקים שאנשים כמוכם תורמים ומביאים תקווה לאנשים במשבר כלכלי וכדומה. כל אדם או משפחה שנפגעו ממשבר כלכלי ראויים לתשומת לב ותמיכה. תרומה לעילוי נשמת שאתם נותנים או כל תרומה כספית שלכם עוזרת לספק מזון, מחסה, סיוע ותמיכה רגשית במקרים של אסונות.

לתרומות שלכם כאן באתר יכולה להיות השפעה מדהימה. התחילו עם נתינה יעילה עוד היום.

רוצים לדעת איך לתרום תרומה כספית יעילה?

בשלב כלשהו במהלך החיים רובנו נמצאים במצב שבו אנו צריכים לבקש עזרה או תרומה כספית. אם זה לצורך הוצאות בלתי צפויות או תרומה לחגים. אם הייתם במצב הזה, ודאי תסכימו שזו משימה קשה. אנשים לא רוצים להרגיש שהם מהווים נטל, וקל לחוות בושה וכישלון כשצריכים לפנות לתמיכה.

אנשים שנזקקו בעבר לתרומות אומרים שהחלק הקשה ביותר היה לבקש מאנשים עזרה בכסף. ולכן מוקמות עמותות צדקה לנזקקים, בכדי שיוכלו להעביר להם ללא חשש וביזיון. אולם מה שחשוב הוא, שהעמותה תהייה אמינה ובאמת תעביר את תרומתכם לעניים, וכמובן שעדיף לתרום תרומה כספית או מעשר כספים לעמותה שמעבירה את התרומה לעניים במלואה.

תרומה כספית
תרומה כספית בלי שהנזקק ירגיש שהוא מהווה נטל

רוצים לתרום כסף ? איך מזהים ארגון או עמותה אמינה?

כך תזהו עמותה אמינה שאפשר לתרום כסף ללא חשש.

הסימנים הטובים ביותר לזהות עמותה או ארגון צדקה אמין הם:

ארגון צדקה בקנה מידה גדול, ושניתן לעקוב אחרי האיש או האנשים שמאחורי הארגון (כלומר, יש דרכים ברורות ומעשיות ליצור איתם קשר או שיש תמונה מהם באתר).

כמו כן, כדי לתרום כסף ביעילות בחרו בארגון צדקה הפועל לתמיכה במטרה הקרובה לליבכם, עם עדיפות לעמותה שניתן להעביר להם תרומה בביט.

לתרום כסף
כאן באתר תוכלו לתרום כסף למטרה הקרובה לליבכם

עדיף לתרום תרומת כסף לעמותה המתנהלת בצורה תקינה

איך מזהים ארגון צדקה או עמותה המתנהלת בצורה תקינה?

ההגדרות של ארגונים תקינים הם: עמותה שמסתמכת על נתונים, פועלת לפי עלות-תועלת, עם שקיפות ויש עליה המלצות טובות.

תמיכה בארגון שהוא גם אמין וגם מתנהל בצורה תקינה היא דרך יעילה לתרום תרומת כסף, כך תדעו שכל שקל שאתם מכניסים הולך כולו למטרות טובות.

תרומת כסף
תרומת כסף לעמותה שמסתמכת על נתונים ובעלת שקיפות

לתת יותר תרומות כסף, בצורה יעילה יותר

הצטרפו אלינו על ידי התחייבות לתרום תרומות כסף כדי לעזור לשפר את חייהם של אחרים. זה יכול לעזור לכם לעמוד בערכים שלכם, ולעורר השראה לאנשים אחרים ללכת בעקבותיכם ולתרום גם.

הארגון שלנו מספק כסף למזון ולטיפולים רפואיים לאזרחים ותיקים ולמשפחות נזקקות. הארגון מתמקד בבריאות, ברווחה, ומתן תמיכה למשפחות נזקקות.

כמו כן, תלמידי ישיבות שאינם יכולים לעמוד בעלויות הגבוהות של עלויות שכר הלימוד, העמותה נכנסת לתמונה כדי להושיט יד. הארגון מקדיש תקציב נכבד לתוכניות הקשורות ישירות לתמיכה בתרומות כסף במשפחות נזקקות ומוחלשות.

תרומות כסף
תרומות כסף שיעזרו לכם לעמוד בערכים שלכם

למי לתרום כסף

אם אתם רוצים לדעת בכמה מילים – למי לתרום כסף, התשובה היא: הצדקה לעילוי נשמה הטובה והחשובה ביותר היא לתרום למשפחות שמתקשות לשלם חשבונות חשמל, מים וארנונה, משפחות שנמצאות בסכנת רעב.

זכינו בדורנו שארגונים רבים מזכים את הרבים ומנגישים את מצוות הצדקה דרך רשת האינטרנט, איך תוכלו לזהות, מכל המבחר שיש, למי לתרום כסף? איך תחליטו מה להעדיף?

למי לתרום כסף
כך תזהו למי לתרום כסף

להלן כמה כללים שיעזרו לכם להחליט לאן לתרום כסף

  1. לא תרצו שתרומתכם תגיע לידיים של אנשים לא הגונים, הלא כן? לכן כשאתם מתלבטים לאן לתרום כסף, הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא לתרום לארגון שמשדר אמינות. כך תוכלו לסמוך על כך שהתרומות שלכם הולכות למטרות ישרות ולנזקקים אמיתיים.
  2. מתוך כל הארגונים האמינים, בחרו את הארגונים המתרימים עבור נושא הקרוב לליבכם. כי יש ארגונים המתרימים עבור ילדים, יש שמתרימים עבור משפחות ברוכות ילדים, ישנם ארגונים התומכים בהוצאות בריאות כבדות ל”ע, בתלמידי חכמים או בנישואי ילדים או ביתומים ואלמנות וכו’ כל מטרה חשובה בפני עצמה ומומלץ לכל אחד לתרום לפי מה שיותר קרוב לליבו.
  3. מתוך אלו בחרו בארגון שנותן מידע ברור, ספציפי ואמין. ועדיף, אם אפשר לזהות, ארגון שנמצא במצב יותר דחוק מהשאר.

אם אתם מתלבטים לאן לתרום כסף, תוכלו להעביר לנו את תרומותיכם, אנו עמותה אמינה, שמעבירה תרומות לתלמידי חכמים שיושבים ולומדים תורה והם גם נזקקים. ניתן גם להעביר לנו תרומה לעילוי נשמת.

תרמו ותזכו למצוות ולישועות בכל העניינים.

לאן לתרום כסף
לאן לתרום כסף כך שהכסף יגיע לארגון אמין שזקוק בדחיפות לתרומה
למעוניינים לתרום - תרומה כספית

תרומה כספית

הקב"ה מודד מידה כנגד מידה, ומי שמרחם ועושה חסד עם הבריות, גם כלפיו ינהגו באותה מידה וירחמו עליו, וימחלו לו על עוונותיו בחסד.

צדקה והקדשת לימוד לבריאות. לעילוי נשמת יקירכם. לזיווג הגון. לפרנסה טובה. להצלחה בכל. בנוסף 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

מאמרים וסוגי גמילות חסדים

© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
בס"ד
למעוניינים לתרום דרכינו ישירות לנזקקים ותלמידי חכמים- תרומה כספית

צדקה+הקדשת לימוד תרומה כספית. 100% מהצדקה ייתרם לנזקקים

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?